Головна  →  Новини  →  20 червня 2018

«Нова українська школа – це простір нових можливостей». У Святошинському районі обговорили запровадження нового державного стандарту в освітній процес (фото)

«Нова українська школа – це простір нових можливостей». У Святошинському районі обговорили запровадження нового державного стандарту в освітній процес (фото)

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й уміння застосовувати їх у житті.

20 червня 2018 року в актовій залі закладу загальної середньої освіти № 35 відбулась розширена нарада керівників закладів загальної середньої освіти,  заступників директора з початкової школи, представників Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районного управління освіти, молоді та спорту.

Серед питань порядку денного були: організація прийому дітей до перших класів, заходи, проведені управлінням освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, щодо створення сучасного освітнього простору відповідно до нового державного стандарту, проходження курсової перепідготовки вчителями та заступниками директора, які відповідають за роботу із початковою школою, вимоги до ведення діловодства в освітніх установах, безпека праці та охорона життєдіяльності під час освітнього процесу та проведення заходів з економічного та соціального розвитку учнів.

Джерело: управління освіти, молоді та спорту.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку