Головна  →  Новини  →  25 червня 2018

Володимир Каретко: «У цьому році на розвиток Святошинського району Києва витратимо близько чверті мільярда гривень»

Володимир Каретко: «У цьому році на розвиток Святошинського району Києва витратимо близько чверті мільярда гривень»

Святошинський район - це західні ворота Києва. Він входить у четвірку найбільш заселених районів столиці, у якому проживає понад 340 тисяч жителів. Район збудований досидь давно, тому 80 % житлового фонду потребує капітального ремонту. Голова Святошинської РДА Володимир Каретко у своєму інтерв’ю Укрінформу розповів про зміни в районі та динаміку фінансування.

«На момент, коли я став головою району, до 2016-го року, за програмою соціально-економічного розвитку район мав погоджену суму фінансування в 60 мільйонів грн. Якщо розділити цю суму на 12 місяців, то вийде по 5 мільйонів гривень на місяць для району з населенням у 340 тисяч. Це ж нічого! Наступного року ми отримали вже 140 мільйонів гривень, 2017-го — 230 мільйонів, а цього року — ми вже маємо 204 мільйони, але думаю, що ця сума ще буде збільшена», - зазначив голова Святошинської РДА.

Вищезгадані кошти район направляє саме на капітальні ремонти, усунення наслідків аварій, ремонти дахів, комунального господарства, систем водопостачання, шкіл, садочків, проведення культурних заходів.

Також у районі проходить капітальний ремонт парку Совки. Найближчим часом парк отримає нові алеї, лавки, освітлення, паркінг, дитячий майданчик та двокілометрову бігову доріжку по периметру всього парку.

«З початком робіт, коли парк тільки-но розчищали від кущів та заростей, деякі люди ставилися до ремонтників досить вороже, мовляв, знову будують якийсь торговельний центр. Тепер же всі задоволені, адже бачать, що територію ніхто не загарбав, а парк перетворюється в охайне та симпатичне місце відпочинку», - розповідає Володимир Каретко.

Перший етап підготовчих робіт буде завершений до кінця червня. Наступного року розпочнуться основні роботи з реконструкції великих об’єктів – облаштування стадіону, спортивних та дитячих майданчиків тощо.

Перейти до спискуВерсiя для друку