КМДА Київська міська державна адміністрація


11 липня 2018

В Святошинській РДА пройшло засідання оперативного штабу (фото)

В Святошинській РДА пройшло засідання оперативного штабу (фото)

11 липня 2018 року в Святошинській РДА пройшло засідання щотижневого оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в зимово-весняний період 2018-2019 року під головуванням першого заступника Святошинської РДА Сергія Пилипчука. Участь в засіданні взяли: заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва, керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

Розпочали засідання з розгляду виконання протокольних доручень, усунення недоліків та зауважень, також питання проведення гідравлічних випробувань теплових мереж на щільність та міцність, оформлення паспортів готовності житлових будинків, усунення пошкоджень на зовнішніх теплових мережах та проведення робіт з відновлення благоустрою після розриттів.

Окремо зупинились на виконанні робіт з підготовки до осінньо-зимового періоду 2018/2019 років відповідно до розроблених заходів: за видами робіт, термінами виконання, відсотком виконання житлового фонду, лікувальних, дитячих та дошкільних закладів, закладів соціального спрямування. На сьогоднішній день отримано 100% актів готовності до опалювального сезону по 729 житловим будинкам і розпочато усунення зауважень. Комунальні служби району здійснили промивку мереж в 134–х житлових будинках, з 160 запланованих.

Далі було розглянуто функціонування ліфтового господарства на території району. На 6 ранку в зупинці 37 ліфтів, з них на модернізації 7, решта в наладці. Було зазначено, що в 22 ліфтах було вандалами знищено обладнання та здійснено ряд пошкоджень.

Крім того було розглянуто питання складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою та за несвоєчасне прибирання балансоутримувачами закріплених територій. Також розглянули виконання робіт по покосу трави на закріплених територіях.

Окремо розглянули інформацію про стан дитячих та спортивних майданчиків на балансових територіях, їх технічний стан та усунення виявлених недоліків.

Наприкінці засідання було розглянуто питання контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до Комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва" Київської міської державної

За наслідками розглянутих питань присутні керівники отримали відповідні доручення, встановлено термін їх виконання.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.