Головна  →  Новини  →  12 липня 2018

У Святошинській РДА відбулася нарада, присвячена проблемам інтеграції ромів у сучасне українське суспільство (фото)

У Святошинській РДА відбулася нарада, присвячена проблемам інтеграції ромів у сучасне українське суспільство (фото)

Нещодавні випадки нетолерантного, жорстокого ставлення до представників ромської національності, що призвели навіть до смертельного наслідку, набули широкого резонансу в суспільстві. Проблема упередженого, нетерпимого ставлення до ромів стала предметом обговорення на робочій нараді 12 липня у Святошинській РДА.

До вирішення питань незаконних поселень представників ромської меншини, їх асоціальної, а подекуди й протиправної поведінки в суспільстві, адаптації до цивілізованих, моральних норм поведінки в соціумі долучилися представники підрозділів Святошинської РДА, а саме: сектору взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції, відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини, управління праці та соціального захисту населення, управління освіти, молоді та спорту, управління охорони здоров’я, служби у справах дітей, управління житлово-комунального господарства – а також Святошинського УП ГУНП в м. Києві.

Нараду проводила заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва. Вона зазначила, що офіційно на території району не зареєстровано жодного осередку національної меншини ромів. «Разом з тим, районна влада не допускає жодних утисків членів святошинської громади за національною ознакою. Для прикладу, за наявності законних підстав ромська родина, що проживає та зареєстрована в районі, отримує всі передбачені законом соціальні пільги. Ми як орган державної влади й надалі готові забезпечувати за наявності необхідності та законних підстав увесь спектр соціальних гарантій на території району кожному представнику національних меншин», - сказала Н. Гусєва.

Були дані доручення обстеження території району з метою виявлення будь-яких незаконних поселень національних меншин.

На нараді було прийнято рішення щодо розроблення та затвердження на підставі наданих відповідними структурними підрозділами пропозицій плану спільних дій щодо запобігання та протидії проявам нетолерантного й упередженого ставлення до представників ромської національності, реалізація якого повинна докорінно змінити ситуацію зі ставленням до ромів та усунути конфронтацію в суспільстві на національному підґрунті.

Перейти до спискуВерсiя для друку