Головна  →  Новини  →  1 серпня 2018

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

1 серпня 2018 року голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів черговий прийом громадян з особистих питань. Такі прийоми проходять першу, другу та четверту середу щомісяця. На цих прийомах за попереднім записом жителі району мають змогу через особисте спілкування з головою, вирішити питання, які їх турбують. Прийом проходив у приміщенні державної адміністрації за адресою просп. Перемоги, 97.

На особистий прийом були записані 9 осіб. Питання, які були порушені переважною більшістю громадян, стосувалися комунального напряму діяльності: щодо документації з ремонту покрівлі будинку, внутрішньобудинкових інженерних мереж, заміни вікон, ремонту сходових клітин та благоустрою прибудинкової території по вул. Львівська, 12; відносно довготривалої бездіяльності надавачів послуг у наданні послуг з ЦО та ГВП, відшкодування пільг та субсидій ПАТ «Київенерго» із обсягом фактично наданих ними послуг по ЦО та ГВП протягом 2014 - 2018 років у будинку № 22-Г по вул. Симиренка; завершення ремонтних робіт у підвальному приміщенні будинку та ремонт покрівлі по вул. Кучера, 2; асфальтування прибудинкової території по просп. Палладіна, 24 та неналежного санітарного стану прилеглої території на зупинках громадського транспорту біля метро «Академмістечко»; захисту майнових прав кооперативу «Борщагівський-5» від неправомірних дій КП «Екологія».

Також були розглянуті питання нарахування пенсії відповідно до трудового стажу та постановки на квартирний облік і вирішення квартирного питання. Одним із питань було розглянуто звернення щодо призначення опікуна пенсіонеру.

Участь у прийомі взяли безпосередньо відповідальні фахівці самостійних управлінь та структурних підрозділів Святошинської РДА. Під час розгляду кожного питання голова району надав відповідні доручення, були встановлені терміни їх виконання.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку