Головна  →  Новини  →  2 серпня 2018

Ремонт закладу соціально-медичної реабілітації дітей у розпалі (фото)

Ремонт закладу соціально-медичної реабілітації дітей у розпалі (фото)

15 років існує відділення соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва (вул. П. Чаадаєва, 3-А) і протягом усіх цих років у закладі жодного разу не проводились ремонтні роботи.

Минулого року районна влада розпочала цей процес: установили вікна, почали утеплювати фасад, а по програмі ГБ2016 були облаштовані вуличні майданчики.

Наразі тривають маштабні ремонтні роботи в будівлі закладу: заміна інженерних мереж, оновлення приміщення групи денного перебування, ремонт пральні та сходових клітин, завершення утепення фасаду та роботи із забезпечення архітектурної доступності закладу.

Відповідно до Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2018 рік з міського бюджету виділено на відповідний комплекс робіт 5 млн грн.

Слід зазначити, що голова Святошинської РДА Володимир Каретко особисто опікується станом ремонту закладів соціального захисту населення та освітянських закладів - щотижня особисто інспектує зазначені об’єкти з метою контролю за ходом, якістю та строками виконання ремонтних робіт.

Перейти до спискуВерсiя для друку