Головна  →  Новини  →  5 вересня 2018

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

05 вересня 2018 року голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів черговий прийом громадян з особистих питань. Такі прийоми проходять у першу, другу та четверту середу щомісяця. На них за попереднім записом жителі району мають змогу через особисте спілкування з головою вирішити питання, які їх турбують. Прийом проходив у приміщенні державної адміністрації за адресою: просп. Перемоги, 97.

На особистий прийом було записано 11 осіб. Питання, які були порушені під час спілкування з керівником району: питання усиновлення; розірвання договору з КП «ККОЖФ» та передачі будинку № 13/1 на вулиці Симиренка в управління ТОВ «Комфортний сервіс»; включення до Програми економічного та соціального розвитку м. Києва на 2018 рік капітальних робіт із заміни внутрішньобудинкових мереж у підвалі будинку № 14 на вул. Кулібіна; про розподіл коштів на поточний ремонт будинку № 2 на вул. Якуба Коласа та роз’яснення щодо пільг учасникам АТО та інвалідам стосовно житла або компенсації на житло; про проведення ремонту квартири та капітальний ремонт стоякових труб ХВП та ГВП у будинку № 5-А на вул. Леся Курбаса; щодо додаткового фінансування на вентиляційні канали; ремонт вхідних груп та сходових клітин у буд. № 28 на вул. Верховинній; щодо зміни цільового фінансування на ремонт стоякових труб ХВП та ГВП у будинку № 30 на вул. Депутатській, облаштування дитячого майданчика та ремонт насоса в котельні.

Участь у прийомі взяли фахівці самостійних управлінь та інших структурних підрозділів Святошинської РДА. За результатами розгляду кожного питання голова району надав відповідні доручення та були встановлені терміни їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку