Головна  →  Новини  →  11 вересня 2018

«Колеги!» - так звернувся очільник району Володимир Каретко до представників фізкультури і спорту в їх професійне свято (фото)

«Колеги!» - так звернувся очільник району Володимир Каретко до представників фізкультури і спорту в їх професійне свято (фото)

Сьогодні в актовій залі адмінприміщення Святошинської РДА її голова Володимир Каретко зібрав викладачів фізичного виховання та тренерів ЗЗСО, ДЮСШ району, ДЮСК «Бригантина» та ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту. Вітаючи присутніх, Володимир Каретко сказав: «Ні для кого з вас не секрет моє особливе ставлення до фізичної культури та спорту. Упевнений, що в цій залі зібралися мої однодумці, і я щиро сподіваюся, що наша спільна праця в напрямі оздоровлення, виховання, забезпечення прагнень та мрій наших дітей у досягненні спортивних висот отримає гідне продовження. Ми й надалі збираємося нарощувати темпи створення сучасних спортивних об’єктів та відновлення застарілих, ми плануємо не тільки зберігати славетні спортивні традиції району, а й створювати нові, ми відкриті для співпраці в цій галузі та готові й надалі надавати спортивну базу нашого району для проведення змагань різного роду та рівня, а досвід у цьому в нас є. Сьогодні я хочу привітати колег, саме так – я вважаю, що ми робимо одну, спільну працю – забезпечуємо щасливе, гідне, цікаве, насичене, успішне й здорове майбутнє наших дітей! Ви не тільки розвиваєте фізичні здібності своїх вихованців, ви формуєте їх характер, їх психіку, виховуєте їх найкращі загальнолюдські якості – уміння поставити правильну мету й обрати правильні шляхи її досягнення, самодисципліну та гідність, чесність і гостре відчуття справедливості, готовність захистити слабшого, а за потреби – і Батьківщину. Тож з нагоди вашого професійного свята хочу щиро поздоровити вас і побажати сили, наснаги, терпіння та великих звершень! Серед спортсменів немає інертних людей, тому – тільки вперед, і тільки до вищих досягнень! Щасти вам!»

На знак визнання заслуг перед громадою Святошина у справі розвитку фізкультури і спорту в районі кращим представникам професії було вручено відзнаки голови Святошинської РДА Володимира Каретка та начальника районного управління освіти, молоді та спорту Юрія Дубовецького. Присутні щирими, гучними оплесками вітали колег, святковий настрій у залі підтримувала районна творча молодь, навкруги панувала атмосфера свята та гордості за свою справу.

Перейти до спискуВерсiя для друку