Головна  →  Новини  →  24 вересня 2018

Центр «ДЕСАНТНИК» провів п’ятий ювілейний Всеукраїнський турнір з шахів, присвячений пам’яті тренера вищої категорії з шахів, міжнародного арбітра А.О. Лісенка

Центр «ДЕСАНТНИК» провів  п’ятий ювілейний Всеукраїнський турнір з шахів, присвячений пам’яті тренера вищої категорії з шахів, міжнародного арбітра А.О. Лісенка

Уже п’ятий рік поспіль ПНЗ «Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «ДЕСАНТНИК» наприкінці вересня проводить Всеукраїнський турнір з шахів, присвячений пам’яті тренера вищої категорії з шахів, міжнародного арбітра Анатолія Олександровича Лісенка, який  впродовж багатьох років, працюючи у центрі, сприяв інтелектуальному розвитку підростаючого покоління в частині шахового спорту, досягненню високих спортивних вершин вихованців.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь тридцять два шахісти міста Києва, Донецької  області, а також представники закордонних шахових шкіл, а саме такої країни, як Вірменія.

Турнір проходив за  швейцарською системою  із застосуванням комп’ютерного жеребкування з контролем часу 1 година плюс 30 секунд на хід.

Переможцями турніру стали кандидати в майстри спорту, представники столичних шахових шкіл -  Микола Ногін, Богдан Нікітін та Володимир Романов, які були нагороджені кубками та іменними дипломами.

      Для одинадцяти  учасників, що представляли центр «ДЕСАНТНИК» та цього разу не вибороли призових місць, цей турнір став справжньою школою шахового гартування. А як відомо, у будь якій справі, найкращим вчителем є досвід.

Джерело: ПНЗ «Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «ДЕСАНТНИК».

Перейти до спискуВерсiя для друку