Головна  →  Новини  →  26 вересня 2018

Очільник Святошинського району Володимир Каретко провів апаратну нараду в приміщенні РДА (фото)

Очільник Святошинського району Володимир Каретко провів апаратну нараду в приміщенні РДА (фото)

26 вересні 2018 р. у залі засідань адмінприміщення Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97) пройшла апаратна нарада, яку проводив голова адміністрації Володимир Каретко. На порядку денному були такі питання:

- про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах, виконання звернень громадян, що надійшли до Святошинської РДА та Контактного центру міста Києва станом на 25.09.2018  (доповідачі: Левицька К.В., Колоколуша Т.А., Головач А.В.);

- про підготовку житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Святошинського району міста Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 рр. (доповідачі: Мужиченко Є.О., Григоренко В.В., Каневський С.Г., Магалов А.М., Дубовецький Ю.О., Алексеєнко Н.І., Жидченко І.М., Трусова І.В.)

Заслухавши доповіді та розглянувши питання по суті, голова адміністрації  по другому питанню порядку денного дав доручення щодо активізації роботи з відповідними структурами відомчих будинків, ЖБК, ОСББ щодо необхідності обстеження будинків на предмет їх готовності до опалювального сезону й отримання актів готовності систем теплоспоживання до роботи в осінньо-зимовий період, наголосив на готовності РДА максимально сприяти та допомагати в цьому питанні. Комунальні підприємства району й самостійні підрозділи РДА доповіли про стан готовності до осінньо-зимового періоду, а саме про: наявність спецодягу, шанцевого інструменту, посипкового матеріалу, створення аварійних бригад на час негоди для найбільш швидкого реагування. Окремо зупинилися на підготовці спецтехніки, навісного обладнання, закупівлі паливо-мастильних матеріалів.

На нараді детально обговорювалися проблемні питання в роботі підпорядкованих організацій і підприємств і шляхи їх вирішення.

Перейти до спискуВерсiя для друку