Головна  →  Новини  →  3 жовтня 2018

Школи Святошинського району отримали нові актові зали після комплексних капітальних ремонтів (фото)

Школи Святошинського району отримали нові актові зали після комплексних капітальних ремонтів (фото)

У трьох школах Святошинського району вперше з моменту будівництва проведено комплексні капітальні ремонти актових залів, кожен з яких може вмістити до 200 осіб.

Відповідно до Програми соціально-економічного розвитку Святошинського району на 2018 рік капремонти було проведено у ЗЗСО № 96 ім. О. Антонова (вул. Огарьова, 2), № 196 (вул. Зодчих, 22), № 235 ім. В. Чорновола (вул. Кільцева дорога, 1-Б).

За словами голови Святошинської районної в місті Києві держаної адміністрації Володимира Каретка: «Понад 2,5 тисячі учнів отримали можливість проводити культурні заходи, зустрічі, мистецькі вечори, репетиції та вистави театральних, музичних, вокальних та танцювальних колективів у надихаючій творчій атмосфері».

Потреба у нових залах була обумовлена і тим, що учні цих шкіл беруть активну участь у культурному житті Святошинського району. Так, дитячий музично-драматичний театр «ВІВАТ» школи № 96 у березні 2018 року отримав гран-прі фестивалю-конкурсу дитячих театральних колективів навчальних закладів «Об'єднана Святошинська сцена», а театральний гурток «Живе джерело» школи № 235 зайняв на цьому фестивалі III місце.

Варто відзначити, що відремонтовані актові зали від самого початку проектувались як багатофункціональні культурно-мистецькі осередки не лише навчальних закладів, а й прилеглих мікрорайонів.

У ході робіт, які розпочались у березні 2018 року, у залах були повністю замінені стелі та підлоги, змонтовані системи LED-освітлення, встановлені нові вікна, збудовані сцени та подіуми. Усі три актові зали оформлено в різних стилях, а під час ремонтів були застосовані новітні експериментальні архітектурно-дизайнерські технології та рішення. Встановлено сучасні системи вентиляції та електромережі, які відтепер дозволяють використовувати професійне звукове та освітлювальне обладнання.

Ремонтні роботи також проводилися у прилеглих до залів приміщеннях – коридорах та холах навчальних закладів.
Загалом кошторис капітальних ремонтів актових залів склав 4,1 млн грн, зокрема:
- для спеціалізованої школи ім. О. Антонова № 96 – 800 тис. грн.;
- для спеціалізованої школи № 196 – 1,8 млн грн.;
- для спеціалізованої школи № 235 ім. В. Чорновола – 1,5 млн грн.

Довідка: загалом Програмою соціально-економічного розвитку Святошинського району на 2018 рік передбачено фінансування розвитку закладів середньої освіти у обсязі 54 млн грн. Програма охоплює проведення робіт на 79 об’єктах.

Перейти до спискуВерсiя для друку