Головна  →  Оголошення  →  10 серпня 2018

Оголошення про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах

Відповідно до пункту 12 постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» припиняє повноваження спостережна комісія при Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації та формується новий її склад. Основними завданнями спостережної комісії є ресоціалізація, організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів осіб, звільнених від відбування покарання.

Спостережна комісія на підставі інформації органів і установ виконання покарань веде облік осіб, умовно – достроково звільнених від відбування покарання, організовує громадський контроль за поведінкою цих осіб та проводить виховні заходи за місцем їх роботи і проживання протягом не відбутої частини покарання.

Спостережна комісія у взаємодії з районним управлінням поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві, районною філією Київського міського центру зайнятості та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді приділяє увагу зверненням осіб, звільнених з місць позбавлення волі. При необхідності направляє в центр соціальної адаптації, допомагає отримати паспорт, працевлаштуватися, клопоче про надання матеріальної допомоги, призначення пенсій та розв’язання інших соціальних проблем згідно з діючим законодавством.

До складу спостережної комісії можуть входити представники громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та окремі громадяни. Члени комісії беруть участь у роботі комісії на громадських засадах.

Враховуючи викладе та з метою надання допомоги в соціальній адаптації особам, звільненим з місць позбавлення волі, просимо всіх бажаючих подати свої кандидатури для включення в склад комісії до 12 жовтня 2018 року в управління праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б, кім. 214, контактний телефон 273-55-89.

 

Джерело: УПСЗН

Перейти до спискуВерсiя для друку