Головна  →  Новини  →  11 жовтня 2018

Програма соціально-економічного розвитку Святошинського району на 2018 рік виконана на 80%

Програма соціально-економічного розвитку Святошинського району на 2018 рік виконана на 80%

Програма соціально-економічного розвитку м. Києва на 2018 рік у Святошинському районі у частині робіт на об’єктах житлово-комунального господарства станом на 1 жовтня виконана більш ніж на 80%. Про це свідчать дані, які оприлюднив голова Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації Володимир Каретко під час перевірки якості робіт.

Програма на поточний рік передбачала проведення робіт на 269 об‘єктах. Протягом січня - вересня було виконано роботи на 216 з них.

Володимир Каретко підкреслив, що найбільші обсяги робіт, передбачених програмою розвитку, припали саме на проведення капітальних ремонтів інженерних мереж, покрівель та на заміну вікон. Також важливо, що перед осінньо-зимовим сезоном були практично завершені роботи, спрямовані на підвищення енергоефективності осель.

Так, із 30 запланованих робіт із заміни вікон у житлових будинках виконано 26 (87% від плану), відремонтовано 29 із 32 сходових клітин (90%), а з 33 запланованих капремонтів покрівель зроблено 29 (88% запланованих).

Повністю виконані капремонти фасадів та роботи з герметизації стиків у будинках.

Загалом Програма соціально-економічного розвитку Святошинського району на 2018 рік передбачає проведення робіт на 440 об’єктах, включаючи також капітальні ремонти закладів освіти, охорони здоров’я, соцзабезпечення, культури і спорту. Обсяг фінансування програми складає понад 204 млн грн.

Перейти до спискуВерсiя для друку