Головна  →  Новини  →  16 жовтня 2018

Лідери СШ №185 ім. Володимира Вернадського відвідали поранених бійців АТО (фото)

Лідери СШ №185 ім. Володимира Вернадського відвідали поранених бійців АТО (фото)

На сході країни в районах проведення АТО ситуація залишається складною. У госпіталях та лікарнях по всій країні лікуються сотні поранених наших бійців. Саме зараз найбільше вони потребують уваги та підтримки.

Напередодні свята Дня Захисника України лідери шкільної організації самоврядування «Виклик» спеціалізованої школи № 185 ім. Володимира Вернадського разом із заступником директора з виховної роботи Костівською Н.Ф. відвідали поранених бійців у Головному військовому клінічному госпіталі міста Києва. Для того, щоб висловити свою вдячність і підтримати захисників, діти поділилися з солдатами своїми листівками та малюнками та передали кошти для лікування, які були зібрані напередодні на благодійному ярмарку у школі.

Учні школи мали змогу поспілкуватися з солдатами, які брали безпосередню участь у військових діях. Діти побували у палатах хірургічного та травматологічного відділень, подарували листівки, у яких висловили власні побажання,  а головне - свою щирість, повагу, підтримку та подяку.

 

Джерело: СШ №185

Перейти до спискуВерсiя для друку