Головна  →  Новини  →  18 жовтня 2018

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

18 жовтня 2018 року голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів черговий прийом громадян з особистих питань. Такі прийоми проходять першу, другу та четверту середу щомісяця. На цих прийомах за попереднім записом жителі району мають змогу через особисте спілкування з головою, вирішити питання які їх турбують. Прийом проходив в приміщенні державної адміністрації за адресою просп. Перемоги, 97.

На особистий прийом були записані 4 особи. Питання, які були порушені, стосувалися комунального напрямку, це - закінчення робіт по ремонту покрівлі будинку 22-А по вул. Жмеринська (витяжки та парапети по периметру будинку); поточний ремонту будинку та заміна вікон на металопластикові у під’їздах будинку 82 по вул. Верховинна.

Також було розглянуто пропозицію про співпрацю, яка надійшла від президента міжнародного благодійного фонду допомоги дітям-сиротам «Надія».

Окремо були розглянуто питання щодо відновлення промислового потенціалу району від президента консорціуму «Козак».

Участь у прийомі взяли відповідальні фахівці самостійних управлінь та структурних підрозділів Святошинської РДА. Під час розгляду кожного питання голова району надав відповідні доручення, були встановлені терміни їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку