Головна  →  Новини  →  24 жовтня 2018

Каретко: Головна сцена Центру культури "Святошин" готується до нового сезону (фото)

Каретко: Головна сцена Центру культури "Святошин" готується до нового сезону (фото)

«Святошин розпочинає підготовку головної сцени району до початку зимових свят. Вже за 10 тижнів розпочнуться новорічні вистави в Центрі культури «Святошин»» - заявив під час перевірки інфраструктурних об’єктів голова Святошинської РДА Володимир Каретко.

При цьому він нагадав, що у минулому році на виконання Програми соціально-економічного розвитку м. Києва у Святошинському районі було завершено першу чергу капітального ремонту Центру культури «Святошин» (просп. Перемоги, 112). Ремонт було проведено вперше з 2004 року, вартість робіт складала 6,5 млн. грн, що дало можливість відновити функціонування системи опалення закладу, роботу місць загального користування та повністю оновити концертну залу на 480 посадкових місць.

Наразі, стоїть питання продовження робіт з облаштування Центру культури. Тепер будуть проведені роботи по відновленню гримерок (для творчих колективів) та технічних приміщень з оснащенням сучасними технічними засобами.

У Святошинському районі функціонує 21 творчий колектив. В минулому році безкоштовно було проведено 35 театралізованих новорічних вистав для дітей району.

Перейти до спискуВерсiя для друку