Головна  →  Новини  →  26 жовтня 2018

Святошинський район увійшов до трійки лідерів за успішністю роботи

Святошинський район увійшов до трійки лідерів за успішністю роботи

Святошинський район Києва за підсумками роботи у січні - вересні 2018 року посів третє місце у столиці за основними показниками діяльності районних адміністрацій. Критерії рейтингу районів міста визначає Київська міська державна адміністрація (КМДА).

Святошинська районна державна адміністрація увійшла до трійки лідерів та поділила рейтингові 3 та 4 місця з Оболонською районною державною адміністрацією. За кращий показник району присвоювався 1 бал, за гірший – 10 балів.

Завдяки виконанню Програми соціально-економічного розвитку м. Києва у Святошинському районі на 2018 рік у частині обсягу виконаних робіт удалося підвищити загальний рейтинг району. За звітній період у Святошинському районі були завершені роботи з капітального ремонту у 8 навчальних закладах (ЗЗСО №№ 40, 154, 205, 287, 288, 317, 253), де були проведені ремонти спортивних залів, ще в 3 школах (№№ 96 ім. О. Антонова, 196, 235 ім. В. Чорновола) – ремонти актових залів та харчоблоків, а також відкрито після капітального ремонту відділення соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки (вул. Чаадаєва, 3-А).

Також були покращені показники роботи щодо:

- якості надання адміністративних послуг (перше місце в Києві за цим показником);

- рівня виконання звернень громадян з питань життєдіяльності району (друге місце);

- рівня виконання звернень громадян з питань забезпечення благоустрою міста (перше місце);

- кількості створених ОСББ у районі (перше місце).

"Уся робота адміністрації спрямована на забезпечення життєдіяльності району та покращення умов проживання мешканців Святошина.  Ефективність роботи адміністрації за її результатами визнана успішною, - відзначив голова Святошинської РДА Володимир Каретко, коментуючи показники рейтингу районів міста.

Довідково:

Оцінка діяльності районних у м. Києві державних адміністрацій за січень - вересень 2018 року за сукупністю 12 показників:

 

 

Районна в місті Києві державна адміністрація

Загальне рейтингове місце району

1

Голосіївська

9

2

Дарницька

10

3

Деснянська

5-6

4

Дніпровська

8

5

Оболонська

3-4

6

Печерська

1

7

Подільська

5-6

8

Святошинська

3-4

9

Солом'янська

2

10

Шевченківська

7

Перейти до спискуВерсiя для друку