Головна  →  Новини  →  8 листопада 2018

У ЦТДЮ відзначили 75-у річницю визволення Києва від нацистських загарбників (фото)

У ЦТДЮ відзначили 75-у річницю визволення Києва від нацистських загарбників (фото)

Давно відгриміли бої Другої світової війни, заросли партизанські стежини, але довго ще залишаться в пам’яті людей подвиги героїв тієї жорстокої війни.

         Роки віддаляють від нас не лише події, а й забирають палкі людські серця. Життєві випробування та лихоліття згуртовують і спонукають людей до спільної дії, тому нема  вірнішого братства, аніж фронтове.

         До 75-ї річниці визволення Києва від нацистських загарбників у роки Другої світової війни КЗПО «Центр творчості дітей та юнацтва Святошинського району м. Києва» разом з освітньо-виховним комплексом приватною гімназією «Апогей» та театральною студією «Теларії» ЦТДЮ Дарницького району м. Києва підготували літературно–музичну вітальну композицію.

         Перед початком заходу завідувач історико-краєзнавчого музею «Пам’ять» Валентина Рудич провела тематичну екскурсію багатоплановим експонатом - діорамою «Визволення Святошинського району м. Києва від нацистських загарбників у роки Другої світової війни».

         До присутніх з вітальним словом звернулася директор КЗПО «ЦТДЮ Святошинського району м. Києва» Світлана  Рослякова.

         На заході були присутні почесні гості: Ревуцька Лілія Йосипівна - завідувач сектору з питань позашкільної освіти РУОМС; Савельєв Юрій Капітонович - голова Ради ветеранів мікрорайону «Галагани»; Лугінець Віктор Федорович – учасник війни; Путов Геннадій Сергійович – учасник війни; Урянська Тетяна Опанасівна – методист ЦТДЮ, донька партизанки Урянської Антоніни Демидівни.

         Виховний захід закінчився урочистим концертом художніх колективів ЦТДЮ, гімназії «Апогей» та театральної студії «Теларії», а також було укладено угоду про партнерські зв’язки і подальшу сумісну пошукову роботу у підготовці до відзначення 75–річчя визволення України від нацистських загарбників у роки Другої світової війни.

Джерело: КЗПО «Центр творчості дітей та юнацтва Святошинського району м. Києва».

Перейти до спискуВерсiя для друку