Головна  →  Новини  →  9 листопада 2018

Виставка творчих робіт дітей спеціальної школи-інтернату № 16 у Верховній Раді України

Виставка творчих робіт дітей спеціальної школи-інтернату  № 16  у Верховній Раді України

У світі існує тенденція до пошуків нових форм навчання та адаптації в суспільстві дітей з особливими освітніми потребами. Спеціальна

 школа -інтернат № 16 бере активну участь у пошуках нових програм для активізації процесів навчання здобувачами освіти з ООП.

Вчителі спеціальної школи-інтернату № 16 задіяні в програмі НУШ, яка несе в собі вільний – добровільний,  в ігровій, яскравій формі розвиток дитини, де також передбачені різні програми для організації розвитку моторики руки. Багато часу приділяється урокам трудового навчання, яке є пріоритетним у корекційній роботі спеціальних шкіл. У програмі задіяна кабінетна система, яка несе в собі різні форми прикладного мистецтва. Здобувачі освіти спеціальної школи успішно виконують всі техніки, запропоновані та розроблені вчителями та рекомендовані програмами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, а це вишивка хрестиком, вишивка бісером, бісерна аплікація, квілінг, фелтінг, витинанка, ліплення з солоного тіста та глини, лялька-закрутка, вишивання ковровими петлями та інші техніки. Всі ці дитячі роботи кожного року багаторазово беруть участь у виставках.

Нещодавно відбулася всеукраїнська виставка "Діти - діячі мистецтва" дитячих робіт спеціальних шкіл-інтернатів, серед яких успішно експонувалися вироби вихованців школи-інтернату № 16. Виставкою опікувалася громадська організація «АртМіст» під егідою наукової бібліотеки ім. М. Максимовича.

Метою виставки є проблема спонсорування та просування мистецьких проектів обдарованого юнацтва шкіл-інтернатів на міжнародний рівень. На підтримку виховання та спеціалізації дітей з ООП спрямовані зусилля педагогічного колективу школи.

У створенні здорового мікроклімату й порядку в колективі спеціальна школа-інтернат № 16 досягає великих успіхів, а ситуація успіху мотивує учнів до подальших творчих здобутків. Зусилля педагогічного колективу школи спрямовані на виховання та соціалізацію дітей з ООП.

6 листопада 2018 року  відбулася всеукраїнська виставка дитячих робіт спеціальних шкіл інтернатів у Верховній Раді України. Приємно відзначити, що свідоме суспільство привертає увагу до необхідності підтримки дітей із вразливих категорій і верств населення.

Джерело: спеціальна  школа -інтернат № 16.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку