Головна  →  Новини  →  9 листопада 2018

Прикрась життя українською! (фото)

Прикрась життя українською! (фото)

9 листопада особливе свято – День української мови та писемності. У нашій школі теж підготувалися до цієї надзвичайної події. «Прикрась життя українською!» - такий слоган сьогоднішнього дня.

Учителі української мови Блізніченко О.А., Марковська Т.Ю., Мельничук Н.В., Сапожнікова В.В., Кодлубовська Л.В. та Дзюбенко Г.В. за ініціативи директора школи Лаговської С.В. вирішили всі етапи зробити у дусі часу – інтерактивними.

Учні кожного класу отримали завдання – скласти з літер наші, по-справжньому українські, слова. І не просто скласти, а й пояснити.

Ось дітлахи розгублено дивляться на хаотично розкидані букви, які поступово перетворюються на слова «світлина», «незламність», «смаколики» тощо. Очі запалюються неймовірною радістю: «Нам це вдалося!» Для багатьох з них окремі слова стали справжнім відкриттям. Саме так і починається довгий і складний шлях до рідної мови.

А яка ж вона, українська мова? І ось уже зашелестіли на шкільному Дереві Мови листочки, на яких учні писали, що українська мова чарівна, солов’їна, п’янка, заворожуюча і така рідна.

Дитина відкриває рідну мову через мамину колискову та українську книгу. Саме тому у День української мови та писемності проведено благодійну акцію «Учи українську, читай українською!». Учні дарували для вихованців дитячих будинків та реабілітаційних центрів дитячі книги українською мовою, щоб і вони мали можливість вчитись рідній мові.

Джерело: ЗЗСО № 206.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку