Головна  →  Новини  →  13 листопада 2018

У відділенні соціально-медичної реабілітації дітей пройшов захід „Поділися своєю добротою” (фото)

У відділенні соціально-медичної реабілітації дітей  пройшов захід „Поділися своєю добротою” (фото)

Доброта в словах породжує довіру.

Доброта в думках покращує відносини.

Доброта у вчинках народжує любов.

 

У відділенні соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної  нервової системи з порушенням психіки Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва 13 листопада 2018 року пройшов захід «Поділися своєю добротою».

Щороку 13 листопада відзначають Всесвітній день доброти. Саме у цей день у Токіо відкрилася перша конференція Всесвітнього руху за доброту, в якій брали участь Австралія, Канада, Японія, Таїланд, Сінгапур, Великобританія, США. Символом цього дня вважається відкрите серце. Доброта і чуйність, уміння підтримати у важку хвилину, розділити чужий біль – у характері нашого народу.

Діти відділення під час проведення заходу «Поділилися своєю добротою» ознайомились з взірцями милосердя: Ісус Христос, Святий Миколай, Мати Тереза; пригадали правила доброти, прислів’я про доброту, а також мали змогу пограти в ігри, а саме: «Хвилинка фантазії», «Гра прислів’я», «Мікрофон». Узяли участь у вікторині «Чемність».

На наш захід завітали гості – учні та вчителі ЗЗСО № 206, які побажали всім присутнім відчувати доброту у всіх людях, серцях та думках, а також подарували дітям книжки про добрі вчинки, після чого взяли участь у флешмобі «Передай промінчик доброти…».

Наприкінці заходу відбувся перегляд презентації «Знайомтесь – це ми і наші добрі справи», під час якого всі бажаючі змогли переглянути фотографії дітей закладу за виконанням добрих справ.

Джерело: відділенні соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва.

Перейти до спискуВерсiя для друку