Головна  →  Новини  →  13 листопада 2018

У КДХШ № 5 відкрито виставку до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва (фото)

У КДХШ № 5 відкрито виставку до  Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва (фото)

Вчора у виставковій залі Київської дитячої художньої школи № 5 відділу культури та охорони культурної спадщини відкрито виставку творчих робіт викладачів школи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

На урочисте відкриття виставки завітало багато гостей: начальник та працівники відділу культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, директори закладів спеціалізованої мистецької освіти, викладачі, учні школи, батьки та гості.  

Виставку відкрила Трусова Ірина Вікторівна – начальник відділу культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації. Також усіх присутніх привітав директор Київської дитячої художньої школи № 5 Прядко Михайло Васильович.

Свої неперевершені роботи представили 12 викладачів КДХШ № 5: Прядко М.В., Ткачук А.К., Грицай Т.А., Ріпа О.М., Пивовар В.М., Кисельов О.О., Зарецька С.Ю., Гордовська А.А., Шкляренко В.А., Сладкевич А.В., Бакін Л.І., Сердюкова О.О.

Роботи у кількості понад 60 творів представлені в різноманітних техніках: живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво, скульптура.

Це вже не перша виставка, що проходить у цій залі. І це не дивно, бо саме у такій прекрасній залі треба виставляти творчі доробки талановитих митців.

Джерело: відділ  культури  та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку