Головна  →  Новини  →  14 листопада 2018

Учениці ЗЗСО № 215 вибороли місце у проекті «Моя професія – юрист» (фото)

Учениці ЗЗСО № 215 вибороли місце у проекті «Моя професія – юрист» (фото)

Правопросвітницький проект для старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва «Моя професія - юрист» організовано в рамках кампанії «Я МАЮ ПРАВО!», ініційованої міністром юстиції України Павлом Петренком. Метою проекту є підвищення рівня правової підготовки молоді та підготовка до свідомого вибору професії надалі.

Більше сотні школярів надсилали свої есе на правову тематику та змагались за місце у проекті. До фіналу дійшли 54 учасники. Серед них - учениці СЗШ №215: Канило Ангеліна Ігорівна, Охмакевич Анастасія Миколаївна та Швиденко Анна Сергіївна.

Днями в приміщенні Конституційного суду України старшокласниці отримали посвідчення учасників проекту. Під час навчання учасники матимуть нагоду поспілкуватись із провідними експертами-юристами країни, відвідати екскурсію до Міністерства юстиції України, Адміністративного суду та інших органів виконавчої та судової влади.

Учні візьмуть участь у триденному воркшопі у Міжнародному дитячому центрі «Артек», який включатиме численні тренінги, квести, дебат-турніри. Також учасники матимуть унікальну можливість відвідати судові засідання, побачити, як працюють судді, адвокати та інші сторони процесу. Наприкінці проекту школярі складатимуть підсумкове тестування і отримають сертифікат учасників проекту.

        Проект «Моя професія - юрист!» створено для підвищення рівня правової підготовки учнівської молоді, формування у старшокласників свідомого ставлення до вибору майбутньої професії, розвитку ділових та управлінських якостей та підвищення правової культури школярів, мотивування учнів до активної участі у розбудові правової держави, молодь повинна знати свої права та вміти їх захищати. Адже захистити свої права простіше, ніж всі звикли думати.

Впевнені, що Ангеліна, Анна і Анастасія отримають цікавий досвід та знання, які обов’язково стануть у нагоді, оскільки кожна людина повинна знати свої права та вміти їх захищати.

Джерело: ЗЗСО № 215.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку