Головна  →  Новини  →  15 листопада 2018

Сьогодні у ЗЗСО № 253 відбулося урочисте відкриття футбольного турніру «НАДІЯ-2018» (фото)

Сьогодні у ЗЗСО № 253 відбулося урочисте відкриття футбольного турніру «НАДІЯ-2018» (фото)

Гамірно у школі № 253 в цей осінній день, тут зібралися почесні гості, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які займаються на базі цієї школи, вболівальники. Сьогодні в учбовому закладі проходить церемонія відкриття турніру з міні-футболу «НАДІЯ-2018» серед учнів 2-3 класів закладів загальної середньої освіти й відкриття оновленого, сучасного спортивного залу після завершення будівельних робіт. Цьогоріч для участі в турнірі зареєструвалося 20 команд. Усі вони націлені на перемогу й з нетерпінням чекають своїх футбольних баталій. А вболівальники готові підтримати улюблені команди.

На відкритті з вітальним словом виступив голова Святошинської РДА Володимир Каретко, який був ініціатором започаткування таких змагань 3 роки тому. «Я радий знову відкривати цей футбольний турнір, що вже став традиційним у нашому районі. Я бачу, з яким натхненням й бійцівським запалом команди чекають своїх матчів. Побажаємо їм перемог й отримання величезного задоволення від гри». Володимир Каретко вручив школі подарунки та анонсував головний приз турніру – знайомство з професійними футболістами клубу «Динамо» Київ.

Для підтримки спортивних команд, їх мотивації до перемоги на турнір завітали учасники спортивного клубу черліденгу «Актив Чер». Свою майстерність продемонстрували юні спортсмени, що займаються на базі цієї школи: команда футболістів ДЮСШ № 17, команда гандболістів ДЮСШ № 2, команда тхеквондистів КДЮСШ «Школа спорту» - а також танцювальний колектив «Чіпа-ліпа».

Після завершення урочистої частини головний суддя змагань Олександр Топчій передав м’яч першій парі учасників змагань і побажав усім учасникам удачі й дійти до фіналу!

Довідково: футбольний турнір «НАДІЯ» був започаткований головою Святошинської РДА Володимиром Каретком у 2016 році з метою популяризації футболу серед дітей району, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи, зміцнення здоров'я дітей, залучення їх до регулярних занять футболом і проводиться за олімпійською системою серед хлопчиків 2 - 3 класів. Переможці турніру мають можливість ознайомитись з тренувальним процесом футбольного клубу «Динамо» Київ.

Перейти до спискуВерсiя для друку