Головна  →  Новини  →  27 листопада 2018

У Святошинському районі пройшло засідання тематичної секції міського рівня (фото)

У Святошинському районі пройшло засідання тематичної секції міського рівня (фото)

Сьогодні в приміщенні Святошинської райдержадміністрації в рамках загальноміського Форуму громадських рад міста Києва «Велика столиця 2019», за ініціативи Громадської ради при КМДА та Координаційного комітету Громадських рад міста Києва пройшло секційне засідання на тему: «Вирішення соціальних та інших питань ветеранів та внутрішньо переміщених осіб в місті Києві». Відповідальні за організацію проведення заходу: від міської влади - Голова постійно діючої Комісії з питань учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб громадської ради при КМДА Ольга Коцько, від району - Голова громадської ради при Святошинській РДА – Микола Чернецький.

На засіданні були присутні голова Святошинської РДА Володимир Каретко, керівництво секретаріату комітету Верховної Ради України у справах ветеранів та осіб з інвалідністю, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, члени громадської ради при Святошинській РДА, представники громадської ради при КМДА на чолі з головою, представники громадських організацій ветеранів АТО та внутрішньо переміщених осіб.

Серед питань порядку денного засідання були такі:

- про роботу комітету Верховної Ради України у справах ветеранів та осіб з інвалідністю;

- соціальний захист учасників АТО, Революції Гідності та внутрішньо переміщених осіб у м. Києві;

- стан вирішення проблемних питань, які порушують учасники АТО, внутрішньо переміщені особи та їх родини;

- соціалізація внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО з числа внутрішньо переміщений осіб у м. Києві;

- державні та міські соціальні програми для підтримки ветеранів АТО та внутрішньо переміщених осіб;

- узагальнення порушених проблем та пропозицій щодо вирішення соціальних та інших питань ветеранів АТО  та внутрішньо переміщених осіб у м. Києві.

За результатами засідання тематичної секції було ухвалено резолюцію з питання вирішення соціальних та інших питань ветеранів АТО та внутрішньо переміщених осіб у місті Києві.

Довідково: з 14 листопада 2018 року відповідно до Плану роботи громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) на 2018 рік на базі 10 районних у місті Києві державних адміністрацій розпочалось проведення засідань тематичних секцій міського рівня.

Перейти до спискуВерсiя для друку