Головна  →  Новини  →  23 грудня 2018

Добігає кінця період щорічних звітних конференцій ОСН

Добігає кінця період щорічних звітних конференцій ОСН

Сьогодні у Святошині відбулися 2 останні щорічні звітні конференції ОСН. Передостаннім звітував ОСН «Квартальний комітет «Авіатор». Місце проведення звітної конференції через погодні умови було перенесене з вулиці Алексухіна, 23 до приміщення ЗЗСО № 96 ім. О.К. Антонова (вул. Огарьова, 2). Територія ОСН є специфічною. Орган самоорганізації населення охоплює будинки приватного сектору, що були зведені в основному працівниками місцевого авіаційного підприємства ще в середині минулого сторіччя. Цим обумовлені й особливі проблеми керівництва ОСН.

У поточному році ОСН «Квартальний комітет «Авіатор» успішно реалізував програму розвитку місцевого самоврядування «Безпечні вулиці кварталу». За нею на І етапі було кроновано дерева на значній території ОСН, прибрано сухостій, на ІІ етапі облаштовано зливну систему вздовж доріг.

Чимало проблем вуличного комітету було розв’язано завдяки налагодженій взаємодії з органами виконавчої влади та відповідними комунальними службами. Серед них – вирішення питання щодо обмеження руху територією ОСН великовантажного транспорту, урегулювання з «Укрзалізницею» питання стосовно прибирання та благоустрою території вздовж залізниці тощо.

Також протягом року мешканці кварталу брали активну участь у весняному двомісячнику та осінньому місячнику з благоустрою. На території приватного сектору було висаджено нові дерева та кущі.

Та через поважний вік забудови кварталу, зношення комунікаційних мереж у керівництва ОСН багато планів і завдань на наступний рік. Основне з них – заміна каналізаційної мережі на території ОСН. Тож, підсумки роботи в цьому році підбито, плани на майбутній рік визначено – учасники звітної конференції з відчуттям задоволення та сподіваннями на гарні результати роботи і в наступному році розходяться по домівках.

Перейти до спискуВерсiя для друку