Головна  →  Новини  →  26 грудня 2018

У Святошинській РДА пройшло засідання оперативного штабу (фото)

У Святошинській РДА пройшло засідання оперативного штабу (фото)

26 грудня 2018 року у Святошинській РДА пройшло останнє цього року, щотижневе засідання оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в зимово-весняний період 2018-2019 року під головуванням першого заступника голови Святошинської РДА Сергія Пилипчука. Участь у засіданні взяли: керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

Розпочали засідання з актуального питання сьогодення – прибирання території району від снігу. «Хочу подякувати всім комунальним службам району за роботу протягом вихідних та святкових днів. За прогнозом Гідрометеоцентру сніг не припиниться ще декілька днів, тому продовжуємо працювати в посиленому режимі. Особливу увагу слід приділити прибиранню пішохідних тротуарів та міжквартальних проїздів. КП ШЕУ докласти максимум зусиль аби налагодити ситуацію по своєму напрямку роботи», - наголосив Сергій Пилипчук.

Далі перейшли до розгляду питання стану виконання протокольних доручень, стану подачі теплоносія до закладів медицини, освіти, культури, соціального захисту та житлового фонду, усунення пошкоджень на зовнішніх теплових мережах та проведення робіт з відновлення благоустрою після розриттів.

На ранок РТМ «Святошин» та РТМ «Нивки» СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» продовжують усувати пошкодження по ГВП та ЦО.

Під час розгляду стану функціонування ліфтового господарства на території району перший заступник зазначив на необхідності керівників ЖЕДів володіти ситуацією щодо зупинок ліфтів та відновлення їх роботи. На ранок у зупинці 38 ліфтів, з них переведено у розряд капітального ремонту 22, а 16 в наладці.

Крім того, було розглянуто питання складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою та за несвоєчасне прибирання балансоутримувачами закріплених територій.

Також, проаналізували якість виконання звернень громадян, що надходять до Комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва" Київської міської державної адміністрації (15-51).

Перейти до спискуВерсiя для друку