Головна  →  Новини  →  26 грудня 2018

Усі вихідні Київ посипало снігом

Усі вихідні Київ посипало снігом

Усі вихідні в Києві спостерігалися опади у виді снігу. Святошинські комунальні служби не гають часу – розчищають автошляхи від снігу, звільняють тротуари від ожеледі,  виконують роботи із забезпечення безпечного пересування пішоходів міжквартальними проїздами, підземними та наземними переходами, на зупинках громадського транспорту.

вивозять сніг з узбіч доріг і вулиць району, проводять широкий комплекс робіт: для недопущення утворення ожеледиці на дорогах і вулицях, тротуари обробляють протиожеледними матеріалами, не припиняють прибирання тротуарів, зупинок громадського транспорту, сходових маршів, наземних пішохідних переходів тощо.

На ранок 26 грудня 2018 р. боротьбу за чистоту та безпеку доріг, тротуарів та міжквартальних проїздів веде 541 працівник комунальних господарств та 39 одиниць снігоприбиральної техніки. Було використано 956,34 тис. т посипкового матеріалу, 9540 т палива, розчищено 166,5 км доріг, понад 721 тис. кв. м тротуарів.

Комунальні служби продовжують роботу з прибирання території району від снігу й укотре звертають увагу жителів та гостей району: не залишайте власні автотранспортні засоби припаркованими на узбіччі доріг, оскільки це ускладнює роботу спецтехніки і не дає змогу прибрати сніг.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку