Головна  →  Новини  →  28 грудня 2018

Центр надання адміністративних послуг Святошинської РДА підводить підсумки року (фото)

Центр надання адміністративних послуг Святошинської РДА підводить підсумки року (фото)

Подвійне свято випало сьогодні в Центрі надання адміністративних послуг Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації. У ці передсвяткові дні працівники Центру створили в приміщенні 1-го поверху адмінбудівлі Святошинської РДА справжню новорічну атмосферу: пишна лісова красуня, яскраво вбрана на честь Нового року, костюмовані господарі новорічних свят (перевдягнені працівники центру) запрошують найменших гостей до красуні-ялинки розповісти вірш, за що презентують сміливцям солодкі новорічні подарунки. Усі в передчутті найбажаніших у році Новорічно-Різдвяних свят!

«Як завжди наприкінці року ми підбиваємо підсумки своєї роботи, радіємо досягненням, плануємо завдання на рік прийдешній, мріємо і загадуємо бажання, - розповідає керівник Центру надання адміністративних послуг Святошинської РДА Юлія Шпак. - Цього року нарешті збільшено штат працівників Центру майже вдвічі, підрозділ з відділу перетворено на управління. Адже за останні роки кількість адміністративних послуг, що надаються подібними центрами, постійно зростала (до речі, зросла майже в 3 рази, на сьогодні ця цифра сягає понад 150), тому навантаження на співробітників було досить серйозним, деколи доводилось працювати на межі. Та ми завжди намагалися максимально якісно, вчасно та компетентно виконувати свої посадові обов’язки щодо обслуговування заявників».

Майже весь рік 20 адміністраторів у залі приймали щодня 300 - 350 заявників, надавали весь спектр передбачених законодавством адміністративних послуг. Серед їх загального обсягу найбільшу питому вагу складали послуги з реєстрації місця проживання (55 %) и послуги сфери міграційної служби (видача паспортів, 21 %).

Та сьогодні є ще один привід до святкування. У цей день чекають на 100-тисячного заявника з числа відвідувачів Центру.

Перейти до спискуВерсiя для друку