Головна  →  Новини  →  29 грудня 2018

До Нового року діти спеціальної школи-інтернату № 16 отримали чудові подарунки (фото)

До Нового року діти спеціальної школи-інтернату № 16 отримали чудові подарунки (фото)

Турботами керівника РУОМС Дубовецького Ю.О. державним коштом, одержаним від Святошинської райдержадміністрації на чолі з Каретко В.О. та заступником Гусєвою Н.Г., у закладі освіти суттєво зміцнилася матеріально-технічна база.

З 2012 року в спеціальній школі, будівлі якої вже 60 років, не проводилися капітальні ремонти, а за останній рік – замінено вікна, радіатори, відновлено ігровий майданчик, проведено заходи з архітектурної доступності, триває встановлення протипожежної сигналізації, улаштовані нові світильники, придбано папір для друку.

Хочеться відзначити тісну співпрацю із заступником начальника РУОМС Коваленко О.І., яка координує роботу підрядних організацій. Всі робочі питання з усунення аварійних ситуацій завдяки Ользі Іванівні вирішуються злагоджено.

Адміністрація спеціальної школи щиро вдячна за плідну співпрацю з РУОМС та Святошинською районною держадміністрацією, завдяки якій поліпшуються умови навчання й утримання дітей з особливими освітніми потребами.

Коли діти охоплені увагою і захищені, дорослі можуть почуватися гідними поваги та морально задоволеними від зроблених добрих справ на користь людям.

Вітаємо керівництво Святошинського району і галузі освіти з Новим роком! Зичимо злагоди і щирої вдячності від людей. Нехай дорогу у майбутнє осяє яскрава Різдвяна зірка!

Джерело: спеціальна школа-інтернат № 16.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку