Головна  →  Новини  →  29 грудня 2018

Адміністрація КНП «КДЦ» Святошинського району привітала колектив з Новим роком та Різдвом Христовим (фото)

Адміністрація КНП «КДЦ» Святошинського району привітала колектив з Новим роком та Різдвом Христовим (фото)

Напередодні Нового року адміністрація КНП «КДЦ» Святошинського району м. Києва на чолі з директором Богданом Подлужним привітала колектив зі святами – Новим роком та Різдвом Христовим.

На свято завітали директори центрів первинної медико-санітарної допомоги №1 та №2 Наталія Зелена та Наталія Петрученко, а також працівники «Консультативно-діагностичного центру» Святошинського району м. Києва.

При вході до актової зали було продемонстровано новорічну міні-виставку на медичну тематику: імпровізація вертепу, сніжинки, ялинки та інші поробки.

Свято пройшло у веселій та невимушеній атмосфері, завдячуючи веселим ведучим – Діду Морозу та Снігуроньці. Співробітники КНП «КДЦ» мали нагоду продемонструвати свої різноманітні таланти: співали новорічні пісні та колядки, розповідали гуморески, показували мініатюри на медичну тематику.

У свою чергу колектив «Консультативно-діагностичного центру» вітає всіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо міцного здоров’я, людського щастя, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям, а в домівках пануватиме мир, любов і взаєморозуміння.

 

Джерело: комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр» Святошинського району м. Києва.

Перейти до спискуВерсiя для друку