Головна  →  Новини  →  31 грудня 2018

Вітання голови Святошинської РДА Володимира Каретка з Новим роком і Різдвом Христовим

Вітання голови Святошинської РДА Володимира Каретка з Новим роком і Різдвом Христовим

Дорогі святошинці, шановні колеги!

Від щирого серця хочу привітати всіх з найчарівнішими, найочікуванішими з дитинства святами Новим роком та Різдвом Христовим!

У ці казкові передноворічні дні всі ми згадуємо досягнення поточного року, аналізуємо причини невдач і прорахунків та намічаємо плани на прийдешній рік, сподіваючись, що він буде кращим, успішнішим, щасливішим. Тож нехай він буде щедрим для кожного з вас на добрих друзів, на вдалі починання, на перемоги та звершення. Нехай у ваших домівках панує добробут і затишок, а на серці - спокій та радість. Нехай в родини щасливо повернуться наші доблесні воїни, що сьогодні мужньо захищають мир і незалежність України. Бажаю всім, хто зневірився, віри, утомленим від очікування доброго життя – сили на його зміни на краще, нужденним – підтримки і статку.

Кожний з нас прожив цей рік з певними здобутками й звершеннями. Ми горді за свою країну, ми пишаємося власними дітьми, їх перемогами й підкореними вершинами, ми радіємо зустрічам з близькими та рідними. То ж нехай у ці святкові дні наше щастя та радості ще більше примножуються. Веселих свят! З Новим роком та Різдвом Христовим!

Перейти до спискуВерсiя для друку