Головна  →  Новини  →  10 січня 2019

У відділенні соціально-медичної реабілітації дітей пройшов майстер-клас з виготовлення та прикрашання пряників: «Різдвяні смаколики»

У відділенні соціально-медичної реабілітації дітей пройшов майстер-клас з виготовлення та прикрашання пряників: «Різдвяні смаколики»

Добрий вечір тобі,

пане господарю,

Радуйся! Ой, радуйся, земле!

Син Божий народився!

 

У відділенні соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва 09 січня 2019 року відбувся майстер-клас з виготовлення різдвяних смаколиків.

Новий рік та Різдво – найбажаніші і найулюбленіші свята як для дітей, так і для дорослих. Різдвяно–новорічна обрядовість українців вражає своєю яскравістю, неповторністю. Під час проведення різних заходів діти знайомляться з традиціями та обрядами рідного народу. Ось і сьогодні всі присутні мали пригадати новорічні обряди: «водіння кози», колядування, приготування страв на святий вечір - та розгадати їх символічне значення.

Але діти відділення пригадували не тільки українські традиційні страви на Різдво, а й ознайомилися з історією різдвяних страв інших народів світу, зокрема країн Європи. Під час проведення майстер-класу діти під керівництвом управних кондитерів Маші та Юлі із задоволенням брали участь у прикрашанні традиційного різдвяного імбирного печива та виготовленні корисних цукерок.

Запам’ятався цей день для всіх учасників заходу і феєричним шоу мильних бульбашок, яким здивував усіх справжній майстер своєї справи Максим.

Не залишилися наші діти і без солодких подарунків.

Висловлюємо велику подяку Олексію Романцю, директору благодійного фонду «Промінь надії», та Юлії Дмитренко в організації сьогоднішнього заходу, від якого і діти, і дорослі отримали яскраві й незабутні враження.

Джерело: відділення соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва.

Перейти до спискуВерсiя для друку