Головна  →  Новини  →  17 січня 2019

Володимир Каретко: понад 7 тис. м2 сучасних вікон встановлено в будинках району у 2018 році (фото)

Володимир Каретко: понад 7 тис. м2 сучасних вікон встановлено в будинках району у 2018 році (фото)

«У 30% будинків району за підсумками трьох років замінені старі віконні системи на нові, сучасні, енергозаощадливі. За минулий рік районна адміністрація встановила нових систем на суму понад 22 млн грн», - заявив голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Каретко під час перевірки якості робіт.

За словами очільника району у 2018 році головними принципами формування Програми соціально-економічного розвитку м. Києва, відповідно до якої проходило фінансування робіт, були повнота та комплексність виконання ремонтних робіт на одному об’єкті.

«Щоб уникнути соціального напруження, а також задля досягнення економічного ефекту від встановлення нових вікон, ми максимально намагались досягти повноти по одному будинку, і по поверховості, і по парадним», - додав Каретко.

Як зазначають експерти, сучасні вікна на 20-25% зберігають витрати енергії на обігрів приміщень і продовжують ресурс опалювального обладнання, що в кінцевому підсумку забезпечує чималу економію коштів. Цільова програма підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2016 - 2020 роки, ініційована мером Києва Віталієм Кличком, активно втілюється третій рік поспіль.

Додатково.

Минулого, 2018, року відповідно до Програми соціально-економічного розвитку у 62 будинках було встановлено 7,3 тис. м2 нових вікон. Для порівняння з 2017 роком – фінансування робіт було проведено на 21,2 млн грн для заміни вікон у 94 будинках. У 2016 році – 12,9 млн грн у 63 будинках відповідно. У Святошинському районі налічується 750 комунальних будинків.

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку