Головна  →  Новини  →  21 лютого 2019

Перемога Фольк-Данс-Груп «Київ-Політ» на Міжнародному фестивалі українського народного танцю «ГОПАКФЕСТ» (фото)

Перемога Фольк-Данс-Груп «Київ-Політ» на Міжнародному фестивалі українського народного танцю «ГОПАКФЕСТ» (фото)

Днями, в Центрі культури та мистецтв Національного авіаційного університету міста Києва, відбувся II-й Міжнародний фестиваль українського народного танцю «ГОПАКФЕСТ», у якому успішно виступив народний ансамбль танцю «Київ-Політ» (Фольк-Данс-Груп) ЦК «Святошин» відділу культури та охорони культурної спадщини, художній керівник Михайло Кадученко.

 До конкурсної програма колектив підготував два українські таночки «Гопак» та «Варварка». «Варварку» артисти виконували вперше і дуже хвилювалися, але прем’єра номеру відбулася успішно. Обидва таночки були виконані на високому професійному рівні.

 Тож, почесне журі фестивалю одноголосно присвоїло артистам-аматорам I місце.

В рамках фестивалю «ГОПАКФЕСТ» відбувся I-й «Український бал»  традиційного українського танцю зі своїм, своєрідним бальним ритуалом, на якому відбулася церемонія нагородження переможців, а також майстер-класи, круглі столи тощо.

Відділ культури та охорони культурної спадщини вітає Народний ансамбль танцю «Київ-Політ» та його керівника з високими нагородами і бажає  яскравих постановок і творчих злетів.

Довідома: Понад 1000 танцюристів з усієї України віком від 10 до 65 років взяли участь у конкурсних виступах фестивалю. Заключний день фестивалю – «Український бал»  проходив у Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Головним танцювальним розпорядником балу виступив відомий хореограф, Заслужений артист України В'ячеслав Вітковський.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку