Головна  →  Новини  →  21 лютого 2019

А чи ми самі не є «лайкнутими»? – відповідь на це запитання постала сьогодні перед кожним глядачем однойменної вистави (фото)

А чи ми самі не є «лайкнутими»? – відповідь на це запитання постала сьогодні перед кожним глядачем однойменної вистави (фото)

Сьогодні в ЦК «Святошин» для учнів старших класів прилеглих ЗЗСО та відвідувачів недільних церковних шкіл Святошинського району за ініціативою благочинного Голосіївського та Святошинського благочинь, члена Міжконфесійної духовної Ради Церков і релігійних організацій при Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації отця Валерія  Семанцо й активної підтримки Святошинської РДА, під патронатом дистанційної школи «Джерело» пройшла надзвичайно цікава й актуальна моновистава режисера Давіса Колбергса «Лайкнутий».

Ця вистава про все зростаючу роль соціальних мереж у житті людини, проблеми сучасної молоді та інтернет-залежність. Головний і єдиний герой п’єси, роль якого виконує актор Київського театру імені Лесі Українки заслужений артист України Юрій Дяк, проживає на сцені низку життєвих ситуацій, в які потрапляв кожен з сучасних молодих людей. Вистава вже була показана в багатьох містах України й усюди отримувала схвальні відгуки, як і гра талановитого, уже знаного в Україні за своїми театральними й телероботами актора Юрія Дяка.

«Лайкнутий» - це втілення епатажу, неочікуваних театральних експериментів та колоритної, майстерної акторської гри. Підлітки та молодь, що сьогодні прийшли на це повчальне театральне дійство, мали можливість поринути у світ соцмереж через сприйняття актора, узяти участь в інтерактивній постановці, поглянути на світ віртуальної реальності з іншого боку.

У наш перенасичений сучасними гаджетами час, що, з одного боку, подарував нам можливості світових інформаційних мереж, з іншого, забирає безпосереднє людське спілкування, теплі міжособистісні стосунки, сьогоднішня вистава має неоціненне виховне значення. Кожний глядач пережив широкий спектр емоцій, починаючи зі співчуття, закінчуючи безупинним сміхом, та, сподіваємося, замислився над запитанням «Чи є черговий «лайк» його головною життєвою метою?»

Перейти до спискуВерсiя для друку