Головна  →  Новини  →  15 березня 2019

Голова Святошинської РДА Володимир Каретко прозвітував про проведену роботу у 2018 році (фото)

Голова Святошинської РДА Володимир Каретко прозвітував про проведену роботу у 2018 році (фото)

Сьогодні, 15 березня, о 12.00 у конференц-залі Центру соціальних служб Святошинського району м. Києва (вул. Гната Юри, 14-Б) відбувся публічний звіт голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Каретка Володимира Олександровича «Ми разом змінюємо наше місто».Представники громадської ради при Святошинській РДА, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, органів самоорганізації населення тощо були запрошені на нього відповідно до встановленого порядку.

За результатами роботи 2018 року серед районів міста Києва Святошинський район займає 4 місце в загальному рейтингу державних районних адміністрацій. Завдяки плановій та системній роботі структурних підрозділів райдержадміністрації, співпраці з підприємствами, установами, організаціями, депутатським корпусом було досягнуто позитивних темпів економічного і соціального розвитку району.

Протягом 2018 року діяльність Святошинської РДА була спрямована на вирішення актуальних проблем життєдіяльності району, поліпшення соціального захисту населення, соціальний супровід учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих у зоні АТО, покращення матеріально-технічного стану закладів охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури та спорту.

Під час проголошення звіту громадськість було поінформовано про результати роботи районної влади у минулому році за такими основними напрямами:

- доходи бюджету Святошинського району м. Києва;

- видатки бюджету Святошинського району м. Києва;

- KYIV SMART CITY;

- відкритий бюджет;

- електронна демократія – «Громадський бюджет 2018»;

- робота Центру адміністративних послуг при Святошинській РДА;

- освіта – школи та дитсадки;

- медицина 2018;

- житлове господарство;

- техніка 2018;

- освітлення 2018;

- транспортна інфраструктура;

- громадські простори 2018;

- культура;

- соціально-правовий захист дітей;

- соціальний захист.

Заслухавши звіт, присутні отримали інформацію про проведені заходи, результати виконаних завдань, використання коштів державного та місцевого бюджетів, а також з інших питань щодо діяльності райдержадміністрації у 2018 році, а також мали змогу поставити відповідні запитання очільнику району.

За словами Володимира Каретка, районна влада й надалі буде спрямовувати всі свої зусилля на забезпечення збереження позитивної динаміки розвитку району.

 

Публічний звіт голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Володимира Олександровича Каретко за 2018 рік «Ми разом змінюємо наше місто» : /files/2019/2/22/Zvit_2018.pdf

 

Перейти до спискуВерсiя для друку