Головна  →  Новини  →  19 квітня 2019

«Моя улюблена книга» Конкурс буктрейлерів у бібліотеці ім. Махтумкулі (фото)

«Моя улюблена книга» Конкурс буктрейлерів у бібліотеці ім. Махтумкулі (фото)

У бібліотеці ім. Махтумкулі Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини започаткували проведення конкурсу буктрейлерів.

До важливої справи реклами книги та читання, підвищення читацьких інтересів  - взялися головні споживачі книжок - учні загальноосвітніх навчальних закладів. У конкурсі «Моя улюблена книга» взяли участь учні Середньої загальноосвітньої школи №281, Середньої загальноосвітньої школи  №235 ім. В.Чорновола та представили до уваги журі чудові рекламні ролики на улюблені книги.

Серед конкурсних робіт буктрейлери на твір Віктора Терена «Хлопчик з планети Ч», твір Антуана де Сент Екзюпері «Маленький принц» та твір Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків».

Цікаві, яскраві, образні відеоролики - розповіді про книги отримали високі оцінки журі, цінні подарунки від організатора конкурсу - Юлії Володимирівни Лопати - завідувачки бібліотеки ім. Махтумкулі  та найкращі відгуки від аудиторії глядачів.

Цього дня всі учасники конкурсу стали переможцями, всі дружно здолали чергову сходинку на шляху до розвитку телекомунікаційних навичок і творчих здібностей,  підвищення ІТ-компетентностей, читацьких інтересів та любові до читання.

Колектив бібліотеки ім. Махтумкулі щиро вдячний Саприкіній О.К. - керівнику гуртка інформаційних технологій ЦПР Святошинського району м. Києва, Бачинькій Л.І. - завідувачу бібліотеки ЗЗСН №281, авторам буктрейлерів:  Анастасії Артюшенко, Юлії Якимчук, Мехровару  Усмонову, Олексію Остапчуку та всім, хто долучився до проведення конкурсу.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Перейти до спискуВерсiя для друку