Головна  →  Новини  →  23 квітня 2019

В КДМШ №22 відбулась творча зустріч з талановитим молодим піаністом Ніколя Мірошниченком (фото)

В КДМШ №22 відбулась творча зустріч з талановитим молодим піаністом Ніколя Мірошниченком (фото)

Днями в Київській дитячій музичній школі № 22 відділу культури та охорони культурної спадщини відбулась незвичайна зустріч-концерт з героєм багатьох телевізійних шоу Ніколя Мірошниченком.

Викладачі, учні музичної школи, їх рідні та знайомі стали свідками справжнього дива. Перед ними виступав Ніколя (так він сам себе називає)! А в пресі його звуть 17-річним Шопеном з Харкова. Організатором і ведучою цієї зустрічі була завідувач фортепіанним відділом №1, викладач-методист Наталія Костянтинівна Триліська.

Мова йде про Миколу Мірошниченка, хлопчика, який народився із страшними діагнозами: інсульт, частковий параліч… Лікарі вважали його безнадійним, а пізніше вчителі музичних шкіл теж поставили на ньому хрест. Жодна школа Миколу не приймала. Тоді батьки самі не лише вилікували свою дитину, а й самі взялися за його навчання. Тато навіть розробив свою методику, за якою став працювати з 7-річним сином. Минуло менше року і Миколка здивував усіх…

Сьогодні Ніколя Мірошниченко студент ІІ курсу Харківського музичного училища ім. Б. М. Лятошинського, лауреат багатьох престижних конкурсів. Він із задоволенням виступив перед захопленими слухачамиі в КДМШ №22. В його програмі були твори: Ф. Шопен - Етюди №2, №12, №23, №24, Ф.Шуберт – Експромт ор.90 №3, П. І. Чайковський-М. Плєтньов – Концертна сюїта з балету «Лускунчик», Ф. Ліст – Угорська рапсодія №2.

Вражені слухачі бурхливими оплесками подякували Ніколя за дивовижну гру та за свято гарної музики. Хочеться, щоб про цього дивовижного музиканта дізналися якомога більше людей по всьому світу. Адже своїм прикладом він надихаєте не здаватися перед труднощами і вірити, що при великому бажанні, можна досягнути своєї мети!

 

Джерело: Відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Перейти до спискуВерсiя для друку