Головна  →  Новини  →  24 квітня 2019

Змістовно й цікаво пройшов день цивільного захисту в гімназії «Прем’єр»

Змістовно й цікаво пройшов день цивільного захисту в гімназії «Прем’єр»

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, у гімназії Прем'єр традиційно організовується  день цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалювали свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевіряли здатність звідомо і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя. 
Так, вранці школярі зібрались на подвір’ї гімназії на урочисту лінійку, де було оголошено план проведення дня цивільного захисту.

На першому уроці у цікавій та змістовній формі за допомогою відеороликів, наочності, проведення рольових ігор з основ здоров’я, представлення мультимедійних презентацій, присвячених безпеці життєдіяльності, куратори класів розповідали учням про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, окреслили план дій під час радіаційної небезпеки, проінструктували про правила поведінки на водоймах.

Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

Штаб ЦЗ гімназії змоделював умовну пожежну тривогу. Усі заходи проводились згідно з планом, а саме: оповіщення та засідання штабу ЦЗ, евакуація всіх учасників освітнього процесу, демонстрація основних засобів захисту життя та здоров’я.

Одночасно з евакуацією на територію гімназії заїхав пожежно-рятувальний підрозділ.

Далі показові виступи продемонстрували рятівники, які гасили умовну пожежу вогнегасником  та  з пожежного ствола.

Гімназисти теж спробували себе у ролі рятівників та вивчали зміст пожежної машини.

Якісні практичні та теоретичні заняття стали гарним підґрунтям для збереження життя та здоров’я учнів у надзвичайних ситуаціях.

А у другій половині дня відбувся дружній футбольний матч між командою вчителів та учнів 6 - 7 класів.

Джерело: гімназія «Прем’єр».

Перейти до спискуВерсiя для друку