Головна  →  Новини  →  25 квітня 2019

До міжнародного Дня Землі у відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Святошинського району відбувся флешмоб «Диво - деревце» (фото)

До міжнародного Дня Землі у відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Святошинського району відбувся флешмоб «Диво - деревце» (фото)

«Прокинувся вранці, вмився,

привів себе у порядок – і відразу ж

приводь до ладу свою планету»

Антуан де Сент-Екзюпері

День Землі весь світ відзначає 22 квітня. Цей день покликаний нагадати людям про необхідність дбайливого ставлення до природи, адже Земля – наш спільний дім. Ось і у нашому відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю, з цієї нагоди було організовано флешмоб «Диво – деревце».

День Землі – це символ єдності, усвідомлення, що тільки об’єднаними зусиллями людство може боротися з глобальними екологічними та існуючими соціальними проблемами. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.

Саме до цього дня вихованці відділення разом з дорослими підготували захід. Впродовж заходу ведуча розповідала історію походження цього свята, а також діти дізналися багато цікавого, розмовляли про стан навколишнього середовища України і усієї планети. Особливо гостро постало питання екологічного оздоровлення та охорони навколишнього середовища. Присутні переглянули відео «Цвіт землі» та «Збережемо природу Землі разом», діти розповідали вірші та заспівали пісню «Кольорова планета моя».  Повторили правила поведінки у природі та пограли у гру «Можна так робити чи ні?».

Діти залюбки брали участь у проведенні екологічного марафону «Подумай – запитай» та всі по черзі давали відповідь на важливе запитання: Яке ж завдання кожної людини на планеті Земля? Метою заходу є привернення уваги суспільства до проблем екології, заклик дбати про природу. Вважається, що сьогодні кожен має зробити для Землі щось корисне: прибрати засмічену ділянку, чи посадити дерево. На завершення заходу діти та дорослі висадили на території закладу чотири деревця та прикрасили саморобками виготовленими власноруч до Дня Землі. Діти отримали багато позитивних емоцій від того, що приймали участь у Всесвітній акції «Твори добро по всій землі» та мали можливість власними руками посадити дерева.

 

Джерело: УПСЗН.

Перейти до спискуВерсiя для друку