Головна  →  Новини  →  15 травня 2019

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян

15 травня 2019 р. голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів черговий прийом громадян з особистих питань. Такі прийоми проходять у першу, другу та четверту середу щомісяця. На них за попереднім записом жителі району мають змогу через особисте спілкування з головою вирішити питання, які їх турбують. Прийом проходив у приміщенні державної адміністрації за адресою: просп. Перемоги, 97.

На особистий прийом було записано 4 особи. Питання, які були порушені під час спілкування з керівником району:

- щодо вирішення питань вивезення сміття та проблеми з ліфтом у 4-ому під’їзді будинку № 1-В на вул. Якуба Коласа;

- щодо водопостачання та каналізації церкви на бульв. Ромена Роллана, 10-А;

- щодо засипки котловану у дворі, встановлення дитячого майданчика, озеленення прибудинкової території, завезення землі для газонів та посадки дерев та кущів, встановлення обмежуючих стовпчиків у дворі будинку № 101/2 на просп. Перемоги;

- щодо асфальтування прибудинкових територій та міжквартальних проїздів до будинків на вулиці Вітрука, стосовно парковки автомобілів  на зеленій зоні.

Участь у прийомі взяли фахівці самостійних управлінь та інших структурних підрозділів Святошинської РДА. За результатами розгляду кожного питання голова району надав відповідні доручення та були встановлені терміни їх виконання.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку