Головна  →  Новини  →  17 травня 2019

18 травня в парку імені Шевченка відбудеться ГБ-фест, який продемонструє результати спільної взаємодії влади і столичної громади

18 травня в парку імені Шевченка відбудеться ГБ-фест, який продемонструє результати спільної взаємодії влади і столичної громади

18 травня з 10:00 до 22:00– в парку імені Шевченка відбудеться перший фестиваль участі і демонстрації результатів спільної взаємодії влади, громади, соціально-відповідального бізнесу та міжнародних інституцій.  

Захід відбудеться в рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії з підвищення рівня обізнаності киян щодо громадської участі та можливостей партиципаторного бюджету.

ГБФест стане майданчиком, де зустрінуться громадські організації, активісти, міська влада, представники міністерств, міжнародних організацій, творчих, спортивних та художніх колективів, представники ЗМІ, експерти та разом продемонструють результати успішно реалізованих проектів, зокрема, громадського бюджету.

Кожен учасник та гість зможе долучитися до команд, перейняти практичний досвід, дізнатись про існуючі інструменти участі у прийнятті рішень, в інтерактивній формі ознайомитися з базовими принципами Ради Європи та 12 принципами доброго демократичного врядування на місцевому рівні. А також підтримати проекти громадського бюджету Києва, що знаходяться на голосуванні.

Контактна особа для представників ЗМІ: Хамітжанова Людмила, L.khamitzhanova@gmail.com, (067) 121 79 97.

Джерело: КМДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку