Головна  →  Новини  →  21 травня 2019

Відбулася робоча зустріч рекрутера Святошинської районної філії Київського міського центру зайнятості з керуючою Готелю «ТИСА»

Відбулася робоча зустріч рекрутера Святошинської районної філії Київського міського центру зайнятості з керуючою Готелю «ТИСА»

З метою налагодження співпраці 20 травня 2019 року відбулася робоча зустріч рекрутера Святошинської районної філії Київського міського центру зайнятості Завалінської Ірини з керуючою Готелю «ТИСА» .

Під час зустрічі спеціаліст центра зайнятості розповіла про послуги, які надає служба зайнятості, інновації та модернізацію роботи служби. Були обговорені деякі актуальні питання соціального захисту населення від безробіття та заходи, спрямовані на внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО. Були розглянуті питання укомплектування вакансій на підприємстві, можливості компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та працевлаштування осіб з інвалідністю.

Захід пройшов в атмосфері конструктивного діалогу, підсумком роботи якого стало подальше вдосконалення партнерських відносин між центром зайнятості та роботодавцям.

 

Джерело: Святошинська районна філія Київського міського центру зайнятості.

Перейти до спискуВерсiя для друку