Головна  →  Новини  →  21 травня 2019

Традиційний весняний «вітамінний» концерт пройшов у Центрі культури і мистецтв НАУ (фото)

Традиційний весняний «вітамінний» концерт пройшов у Центрі культури і мистецтв НАУ (фото)

Як без вітамінів (хімічних сполук) неможлива нормальна життєдіяльність живих організмів, так і без наших святошинських «Вітамінчиків» неможливо уявити собі культурне життя району. Наступного року народний художній колектив «Ансамбль танцю «Вітамінчики» святкуватиме свій ювілей – тридцятиріччя. Він розпочав свою діяльність на теренах нашого району 01 вересня 1990 року. За довгі роки творчості цей чудовий танцювальний колектив під керівництвом Олени та Олега Мельників випустив понад 1000 вихованців, завоював щиру любов та авторитет серед святошинців і не тільки. Ансамбль знаний не тільки в столиці та Україні, він неодноразово гідно представляв нашу країну на міжнародних конкурсах і фестивалях. 

Сьогодні в Центрі культури і мистецтв Національного авіаційного університету пройшов традиційний щорічний звітний концерт «Вітамінна родина». На сцені демонстрували свій талант діти всіх 4 вікових груп (від 3 до 17 років). «Вітамінчики» в повному складі, а це 180 захоплених своєю справою, закоханих у танець дітей, виступили перед запрошеними на концерт гостями: родинами юних артистів, колегами по хореографічному цеху, друзями художнього колективу. На сцені вирували такі емоції, такий запал, така позитивна енергетика, що вщент заповнений зал після кожної композиції вибухав гучними оплесками й довго не відпускав юних танцюристів зі сцени.

Народний художній колектив «Ансамбль танцю «Вітамінчики» неодноразово ставав переможцем всеукраїнських, міжнародних конкурсів і фестивалів, отримував численні відзнаки, та особливе місце серед нагород займають відзнаки рідного району. От і сьогодні учасники ансамблю, що представляли Україну на міжнародних дитячих форумах, а саме на Міжнародному дитячому фестивалі в Італії та ХХХХІ Міжнародному дитячому фестивалі «NISSAN 23», з радістю отримали відзнаки голови Святошинської РДА Володимира Каретка.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку