Головна  →  Новини  →  26 травня 2019

Святошинці відсвяткували День Києва у сквері ім. Ф. Пушиної разом з Українським академічним фольклорно-етнографічним ансамблем «Калина»

Святошинці відсвяткували День Києва у сквері ім. Ф. Пушиної разом з Українським академічним фольклорно-етнографічним ансамблем «Калина»

Цієї неділі, у день святкування Дня Києва, у сквері ім. Ф. Пушиної продовжується цикл концертів «Митці столиці – киянам!», ініційований Київським міським головою Віталієм Кличком, народним депутатом України Олександром Третьяковим і депутатом Київської міської ради, головою постійної комісії з питань культури, туризму та інформаційної політики Вікторією Мухою.
Сьогодні гостей радував своїми виступами Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль «Калина». Також у сквері пройшли різноманітні цікаві майстер-класи для дітей та дорослих, які підготував ЦСПК «Щасливе дитинство».
Нагадаємо: захід проводиться Департаментом культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з метою забезпечення для громадян доступності до музичного мистецтва, задоволення національно-культурних потреб киян. Концепція проекту передбачає проведення муніципальними колективами низки безкоштовних виступів у міських парках столиці у вихідні та святкові дні. Заключним заходом проекту стане спільний концерт комунальних закладів культури, присвячений Дню незалежності України.

Перейти до спискуВерсiя для друку