Головна  →  Новини  →  29 травня 2019

Тридцять одне призове місце – здобуток спортсменів ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» у фінал відкритих Чемпіонатів з кікбоксингу WKA (фото)

Протягом трьох днів з 24 по 26 травня у столиці проходив фінал відкритих Чемпіонатів з кікбоксингу WKA, в яких приймало участь біля 400 спортсменів з різних міст України, а саме : Київ, Харків, Дніпро, Вінниця, Рівне, Хорол, Подільський.

Центр "ДЕСАНТНИК" представляла потужна команда тридцяти чотирьох вихованців під керівництвом досвідчених тренерів - Ільченко Сергія, Ільченко Оксани, Власова Микити та Адаменко Максима.

За результатами змагань в напружених поєдинках спортсмени ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» здобули тридцять одне призове місце, у тому числі одинадцять перших, одинадцять других та дев’ять третіх, а саме:

Юрченко Даниїл (тренер Власов Микита);

Поряд з цим, Безуглий Дмитро та Юрченко Діана отримали нагороди в номінації Нікко за переможних три турніри поспіль.

Вітаємо спортсменів, їх батьків та тренерів з вдалим виступом на змаганнях та зичимо подальших звершень на спортивному терені!

Джерело: ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»