Головна  →  Новини  →  4 червня 2019

Дитячий будинок сімейного типу родини Назаренків отримав у подарунок від міської влади мікроавтобус (фото)

Дитячий будинок сімейного типу родини Назаренків отримав у подарунок від міської влади мікроавтобус (фото)

Велика, дружня родина Ігоря та Олени Назаренко, що взяла на себе велику відповідальність і створила 2 роки тому дитячий будинок сімейного типу, у якому виховується 6 прийомних дітей, сьогодні отримала від міської влади дуже необхідний подарунок – мікроавтобус Фольксваген.

Вручити родині транспортний засіб приїхали заступник Київського міського голови Марина Хонда, начальник служби у справах дітей та сім’ї КМДА Валерій Танцюра, депутат Київської міської ради Вікторія Муха, яка передала батькам подарунковий сертифікат на відвідування торгово-розважального центру «Lavina Mall», а також голова Святошинської РДА Володимир Каретко, який теж привіз подарунки.

Цікаві майстер-класи для вихованців дитячого будинку сімейного типу організували та провели педагоги-організатори ЦСПК «Щасливе дитинство». Діти родини Назаренків щиро раділи сьогодні таким несподіваним подарункам, а також можливості чудово і цікаво провести час.

До відома: дитячий будинок сімейного типу на базі родини Назаренків було створено відповідно до розпорядження Святошинської РДА від 03 травня 2017 року. З 12 травня розпочалося влаштування в родину дітей. На сьогодні в ДБСТ виховується 6 дітей віком від 11 до 15 років.

Перейти до спискуВерсiя для друку