Головна  →  Новини  →  12 червня 2019

На базі СЗШ № 35 проходять курси підвищення кваліфікації вчителів початкових класів (фото)

На базі СЗШ № 35 проходять курси підвищення кваліфікації вчителів початкових класів (фото)

“Діти змінилися – мають змінитися і методи навчання”.

З 1 вересня 2018 року всі першокласники України навчаються за новим Державним стандартом початкової освіти.

Нова українська школа невпинно розвивається. Цього року, після успішного пілотного проекту, НУШ прийшла до всіх перших класів. Працювати за новим стандартом інколи непросто, але неймовірно цікаво, адже у кожного вчителя з’явився простір для творчості та самовираження.

Ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізувати зміни – кожен у власному класі. Аби підтримати педагогів на цьому шляху, Інститут післядипломної педагогічної освіти продовжує підвищення кваліфікації вчителів, які  навчатимуть першачків.

На базі СЗШ № 35 Святошинського району проходять курси підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 н. р.

Тренери Тетяна Коваленко та Галина Олещинська, вчителі початкових класів школи, які вже 2 роки пілотують новий Державний стандарт початкової загальної освіти в рамках Всеукраїнського експерименту,  знайомлять колег з методиками Нової української школи, методиками компетентністного навчання та діляться власним досвідом, як теоретичним так і практичним.

 

Джерело: ЗЗСО № 35.

Перейти до спискуВерсiя для друку