Головна  →  Новини  →  14 червня 2019

«Гендерна рівність – не суто жіноче питання. Установлений День батька стверджує рівну з мамою відповідальність батька за виховання дітей» - під таким гаслом пройшов районний фестиваль «ТАТОФЕСТ»

«Гендерна рівність – не суто жіноче питання. Установлений День батька стверджує рівну з мамою відповідальність батька за виховання дітей» - під таким гаслом пройшов районний фестиваль «ТАТОФЕСТ»

Відкритий районний фестиваль «ТАТОФЕСТ», що започаткований Святошинською РДА у 2017 році, набирає обертів і популярності. Цьогоріч у зв’язку з підписанням Президентом України 18 травня поточного року Указу «Про День батька» щодо відзначення щороку в третю неділю червня відповідного дня фестиваль набув особливого статусу і проводиться в переддень визначеного свята - 14 червня.
Метою проведення заходу є зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей. Організатор фестивалю – Святошинська РДА основними завданнями проведення цього фестивалю визначила: зміцнення стосунків членів родини, зокрема, тата і дітей; залучення чоловіків до відповідального батьківства і виховання дітей на засадах високої моралі на власному прикладі; усвідомлення татами важливої активної участі у вихованні дітей у партнерстві з мамою; організація змістовного сімейного дозвілля. Уже третій рік поспіль проводиться у районі подібний фестиваль і коло його прихильників розширюється з кожним роком.
Сьогодні в загальноосвітній середній школі № 140 зібралось понад 150 учасників заходу. 15 родинних команд на чолі з татусями виборювали право називатися найкращою командою по кожній з номінацій: - мить сімейного щастя, - сімейний герб, - super-тато; - здивуйка; - ми з татом можемо все. Батьки разом зі своїми дітками серйозно готувалися до того, щоб гідно представити власну родину на фестивалі. У залі зібралися потужні команди підтримки всіх родин-конкурсантів. Найщирішими й найгарячішими вболівальниками, звичайно ж, були мами – невід’ємні другі половинки героїв сьогоднішнього свята. На фестивалі звучали й вірші-присвяти улюбленому таткові, і пісні на його честь, завзяті татусі зі своїми чадами виконували музичні й танцювальні номери, демонстрували свою спортивну спритність.
Увесь вечір створювали святкову атмосферу в залі учасники народного художнього колективу «Ансамбль танцю «Вітамінчики» та вихованці ЦТДЮ Святошинського району.
Команди, що стали кращими в кожній з номінацій, отримали подяки голови Святошинської РДА та подарунки.
Гран-прі фестивалю присуджено команді родини Олексія Пуртова, яка отримала від народного депутата України Олександра Третьякова подяку і меблі для пікніку в подарунок, вручала відзнаку й приз помічник депутата Ірина Савченко.
Районний фестиваль «ТАТОФЕСТ» завершився, а добрі спогади про так чудово проведений час, відчуття тепла, любові та справжнього сімейного щастя в родинах залишиться надовго.

Перейти до спискуВерсiя для друку